Trendy v koupelně

V minulosti naše babičky musely jít na zahradu i ve větru a špatném počasí. Koupelny a toalety jsou již v domě standardně integrovány již od 50. let. Zde se koupe, češe, líčí – vše pro náš každodenní pocit pohody i pro vnitřní a vnější krásu.

To se projevuje také v návrhu místnosti. Z mokrého pokoje jde trend směrem k velké koupelně, která je světlá a prostorná, což je nejen funkční, ale také krásné. Na trhu se objevují nové motivy dlaždic, obkladů stěn a dekorací.

V neposlední řadě trend směruje i na pocity, které v koupelně máte. To znamená, že všechny části koupelny nemusí být nutně s obklady. Koupelny se zvětšují a větší okna zajišťují lepší ventilaci. Proto není nic neobvyklého, že vany jsou nyní volně stojící, omítnuté nebo namalované. Volné povrchy stěn poskytují prostor pro dekoraci, například ve formě samolepek na zeď.

Pták ve vysoké trávě jako samolepka na zeď. S výškou až 120 cm je nejen působivé na pohled, ale přinášejí i klid a odpočinek.

 

Samolepky na zeď Pták ve vysoké trávě
Samolepky na zeď Pták ve vysoké trávě

Nejlépe drží v koupelně na stěnách, které jsou čisté. Samolepku lze snadno otestovat pomocí bezplatného vzorku (lze objednat prostřednictvím kontaktního formuláře).

Koupelna se již dávno stala místem odpočinku. Vhodným výběrem motivů si vytvoříte vlastní Wellness oázu. Například se samolepkou s mořskými hvězdicemi a bublinami.

Mořské hvězdice a bubliny
Mořské hvězdice a bubliny

Použití samolepicí dekorací není omezeno. Dokonce i obklady mohou být dekorovány samolepkou. Doporučujeme spíše pouze jednobarevné obklady bez velkého vzoru nebo struktury.

Samolepky na zrcadla a sprchové kouty

Pokud je Vaše zrcadlo příliš nudné, můžete ho kreativně vyzdobit samolepkou. Jak již bylo řečeno, povrch by měl být čistý a neměl by obsahovat žádné zbytky čističů. Také sprchové kouty z hladkého skla lze vyzdobit samolepkou. Slouží jako dekorace a zároveň jako ochrana soukromí. Motivy by měly být umístěny na vnější straně sprchového koutu.

Samolepky na zeď mohou zvýraznit a zpříjemnit pobyt v nové koupelně, ale mohou být také použity jako dekorace ve starších koupelnách, které nelze přímo přestavět nebo renovovat.

Bubliny - samolepka na sprchový kout
Bubliny – samolepka na sprchový kout

3D motýlci

S těmito okouzlujícími 3D motýlky lze obývací pokoj, ložnici, kuchyň i dětský pokoj snadno oživit a vytvořit útulnou atmosféru. Motýli v krásných barvách přinášejí jarní atmosféru. Snadno se připevňují na všechny hladké povrchy bez prachu a mastnoty a mohou být snadno odstraněny. Mohou být umístěni podle libosti, takže můžete nechat volně běhat Vaší fantazii.

Naši 3D motýlci jsou vyrobeni z kvalitního flexibilního plastu, který je snadno ohnutelný pro vytvoření 3D efektu. Jsou vhodní pro všechny hladké povrchy jako jsou zdi, tapety, dřevo, zrcadlo, keramika, dlaždice, sklo, dřevo a plast. Součásti balení je oboustranná páska pro snadné přilepení. Pásku nalepíte na tělo motýla. Poté ohnete jeho křídla a nalepíte.
Vyberte si z naší široké nabídky motivů a barev. V nabídce jsou již od jednoho kusu. Můžete si tedy libovolně nakombinovat barvy a počty kusů.
Hledáte něco originálního? Vyzkoušejte zrcadlové motýlky. Dodají moderní a elegantní vzhled každé místnosti.

Krásná a nadčasová dekorace do interiéru. Spolu se samolepkami na zeď vytvoří nádhernou dekoraci stěny. Okouzlete Vaši návštěvu novou výzdobou!

3D motýlci

3D motýlci

 

3D motýl
3D motýl

Nástěnné hodiny s motýlky

Motýli patří mezi oblíbené motivy. Nejen móda a šperky, ale také krásné nástěnné hodiny jsou zdobeny malým rojem motýlů.
Dodají Vaší domácnosti romantický a hravý vzhled.
S ozdobnými nástěnnými hodinami vytvoříte příjemnou atmosféru doma a každodenní řízení času bude mnohem příjemnější.

Nástěnné hodiny s motýlky jsou vyrobeny ze skla a jsou kombinované se samolepkami ve tvaru motýlů. 3 kusy poletujících motýlů můžete libovolně rozmístit. Hodiny jsou na baterii AA, která není součástí balení. Vlastní výběr barvy skla umožňuje perfektní kombinaci s nábytkem a doplňky. V pokoji je můžete kombinovat se samolepkami na zeď s motivem květin nebo trávy.

Stylový design vytváří jedinečnou atmosféru, která přitáhne pozornost každého Vašeho návštěvníka.
Krásný vzhled v kombinaci s užitečnou funkčností je cílem naší práce. Pro výrobu jsou použity prvotřídní materiály. Sklo je vyrobené českými skláři. Hodinový strojek značky U.T.S Germany je zárukou kvality a dlouhodobé funkčnosti.

Chcete něco neobvyklého a jedinečného pro Váš domov? Pak jsou tyto nástěnné hodiny s motýly určitě ta pravá věc.
Ozdobí obývací pokoj, kuchyň, chodbu nebo ložnici. Radost udělají i dětem v dětském pokoji. Samozřejmě jsou také ideální jako dárek pro přátelé a rodinu.

Ozdobte pokoj okouzlujícím způsobem a přineste dotek jara do Vašeho domova!

  • Rozměr: 25 cm
  • Materiál: sklo
  • Baterie: AA
  • Ciferník: bez ciferníku
  • Hodinový strojek: U.T.S Germany
  • Barva: dle vlastního výběru

Při balení hodin dbáme, aby nedošlo k poškození a zboží Vám bylo doručeno v pořádku. Hodiny jsou zabaleny v kartónové krabici.

Nástěnné hodiny motýlci
Nástěnné hodiny motýlci

Výzdoba nábytku

Samolepky vyrobené z vinylové fólie mohou změnit Váš nábytek. Máte nespočet kreativních možností, které můžete vytvořit v různých barvách dle Vašeho výběru.

Samolepky na dveře si již dávno našly cestu do interiéru pro výzdobu skleněných a dřevěných dveří. Velkou výhodou fólií pro Váš interiér je skutečnost, že je lze snadno aplikovat a odstranit bez zanechání zbytků lepidla. Povrch nábytku zůstane nepoškozený, výměna motivů je proto bez problémů a možná kdykoliv podle Vašeho vkusu.

Design obytného prostoru podle Vašich představ

Jedná se o malé detaily, které zpříjemňují život a odrážejí Vaši osobnost. Se samolepkami můžete vytvořit například moderní šatní skříň pomocí oblíbených geometrických tvarů. Další nábytek může být vyzdoben formou textů a citátů v barvě, která bude ladit s Vaším nábytkem. Květiny, ornamenty nebo motivy s různými texty jsou zvlášť stylové.

Samolepka na dveře Květy růže
Samolepka na dveře Květy růže

Samolepky na zeď pro zamilované

Zamilované páry mohou přetvořit svůj domov podle vlastní nálady.  Samolepka na zeď vytvoří romantickou atmosféru.

Vlastní samolepka na zeď

Velké volné plochy na zdi zkrášlí samolepící dekorace. Prostor dostane individuální atmosféru. Na trhu existují různé samolepky se zamilovanými texty a obrázky. Pokud chcete zdůraznit jedinečnost své lásky, můžete si navrhnout vlastní motiv, který Vám rádi vyrobíme.

Jak to funguje?

V našem internetovém obchodě nabízíme zakázkovou výrobu na míru. Při poptávce je potřeba uvést barvu, text, rozměr a případně styl písma. Po několika dnech obdržíte samolepku domů.

Více informací o zakázkové výrobě

Samolepky na vypínač

Jedná se o speciální samolepky na zeď, které jsou vhodné pro elektrické zásuvky nebo vypínače.
Samolepky na vypínač jsou určeny ke zkrášlení nebo zakrytí nevzhledných ploch kolem zásuvky či vypínače ve Vašem domě.

Rozměr samolepky je upraven pro standardní velikosti. Ve středu samolepky je vyřezán otvor pro kabeláž. Nejčastěji jsou motivy spojené s rámečkem, který chrání omítku okolo spínačů.

Tyto samolepky na vypínače se lepí pod plastový kryt. Než začnete lepit samolepku kolem zásuvky nebo vypínače, vypněte elektrické napájení.

Široká nabídka motivů poskytuje možnosti výzdoby pro jakýkoli životní prostor. Koupelnu ozdobí samolepka na vypínač s bublinkami, samolepka na vypínač elegantní motýlci jsou nadčasovou klasikou v obývacím pokoji, v ložnici nesmí chybět motiv s měsícem a hvězdičkami. Také pro děti jsou připravené hravé motivy. Například kačenky nebo ještěrky.

Pokud máte dvojité zásuvky či spínače, je možné individuální přizpůsobení rozměrů. Neváhejte nás kontaktovat.

Díky těmto samolepkám dostane každý pokoj individuální tvář. Završte dekorační koncept svého domova novou dekorací!

 

Samolepka na vypínač Kačenky
Samolepka na vypínač Kačenky
Samolepka na vypínač 32 - Smutná sova
Samolepka na vypínač 32 – Smutná sova

Jak vybrat správnou samolepku na zeď?

1. Co jsou samolepky na zeď
Motivy jsou vyřezány do tenké a ohebné fólie. Na zadní straně vinylové fólie je lepidlo, které zajišťuje dobrou přilnavost na mnoha površích. Motivy drží nejen na tapetách nebo natřené zdi.
Jsou vhodné pro použití na mnoha jiných materiálech:
• kov
• dřevo
• sklo
• mramor
• omítka

Je důležité, aby byl povrch čistý. Nemusí být dokonale hladký. Nicméně velmi hrubá omítka nebo mozaiky jsou nevhodné.

2. Jaké samolepky na zeď jsou k dispozici?

Samolepky na zeď s motivem
Klasická verze s motivy a obrazy. Jsou nabízeny pro každou místnost a pro každý vkus. Ať už hledáte roztomilé medvídky pro dětský pokoj nebo elegantního lva pro obývací pokoj, výběr je široký. K dispozici jsou také tematické motivy, jako znamení, panoramata nebo lidé. Styl může být romantický, hravý a futuristický.
Samolepky na zeď s textem
Obzvláště populární jsou na stěnu s textem jsou. Jsou to jednoduchý a účinný způsob, jak vytvořit svůj vlastní styl a charakter místnosti. Máte na výběr ze známých citátů, textů písní nebo jednotlivých slov. Jsou to motivující a zábavné.

Samolepky na zeď lze kombinovat s různými kusy doplňků do domácnosti. Klasické příklady tohoto samolepek na zeď patří:
Samolepky na zeď s hodinovým strojkem
Samolepky na zeď s háčky
Samolepky na zeď s rámečky pro vlastní fotografie

3. Možnosti použití
Samolepky na zeď jsou přínosem v soukromém i profesionálním prostředí. Restaurace, prodejny a kanceláře. Jsou populární pro označení místností a prostorů.
Klasický možnosti zahrnují texty jako „čekárna“, „vchod“ a „vítejte“. S malým úsilím, je snadné dosáhnout profesionálního vzhledu. Speciální produkce jsou s názvy společností nebo obrázky produktů.

4. Výběr správné samolepky na zeď

Velikost samolepky musí být správná
Nabízíme motivy v několika velikostech. Hledáte-li skutečné poutač, jsou na výběr rozměry, které vyplňují celou stěnu. . Je důležité, aby design byl harmonicky a zapadl do celkového konceptu.
Pokud je velikost příliš malá, efekt se ztratí.

Barva samolepky na zeď musí být správná
Pokud jde o barvu, nejsou tam žádné limity. Bílá, černá nebo stříbrná – z naší široké nabídky si vybere každý. Povrch motivů matný.
Chtěli byste dát zvláštní atmosféru  místnosti? Vyberte barvu, která zvýrazní odpovídající emocionální stav:
• Červená – energický, dynamický
• Žlutá – kreativní, stimulující
• Modrá – relaxační, uklidňující

Kvalita samolepek na zeď musí být správná
U levných samolepek nemusí být konečný efekt dokonalý. Na první pohled se zdá, že ušetříte nějaké peníze; Bohužel často s neuspokojivým výsledkem. V případě, že je fólie příliš tenká, rychle se zničí. Přes špatnou pigmentaci může prosvítat barva zdi.
Doporučujeme kupovat výrobky vyrobené v ČR. Tyto samolepky podléhají přísným kontrolám. Výroba probíhá za spravedlivých podmínek pro zaměstnance. České firmy často používají materiály z německé produkce. Takže si můžete být jisti, že získáte výrobek, který splňuje ty nejvyšší standardy.

Samolepka Vlnky s rámečky pro fotografie
Samolepka Vlnky s rámečky pro fotografie

Samolepky na notebook

Vytvořte si svůj osobní styl pomocí samolepky na notebook. V naší nabídce naleznete široký výběr motivů, které překvapí Vaše známé a blízké. Dejte Vašemu notebook jedinečný vzhled. Samolepku je možné lehce oříznout do požadovaného tvaru. Nebo nám napsat přesný rozměr a my Vám samolepku upravíme podle Vašeho požadavku.  Samolepka je chráněná lesklou UV laminací. UV laminace zabraňuje blednutí barvy na slunečním záření. Laminace také chrání před poškrábáním. Samolepku velmi snadno nalepíte pomocí návodu, který je součásti balení.

 

samolepka na notebook Spirála

Samolepka obsahuje speciální lepidlo. V případě potřeby ji odlepíte bez zanechání stop po lepidlu. Udělejte svůj notebook nevšední a originální pomocí samolepky!

Samolepky na zeď Afrika

Samolepka na zeď Afrika

Horké podnebí, exotická zvířata, Safari, džungle: jedním slovem Afrika. Pokud máte rádi tento kontinent, můžete si vytvořit tuto atmosféru v obývacím pokoji, ložnici nebo v kuchyni pomocí samolepek na zeď s africkými motivy.
Tyto krásné samolepky na zeď se hodí do každé domácnosti. Ať už klasické nebo moderní, luxusní nebo jednoduché, malé nebo velké samolepky se hodí kamkoliv. Jsou k dispozici v různých velikostech a barvách. Vytvoří Vám pocit, jako byste byli na dovolené v Safari. Existují různé africké motivy např. domorodé kmeny, nápisy, exotické zvířata nebo jen obrys afrického kontinentu.
Samolepky na zeď s Afrikou jsou také ideální jako nápad na dárek. Díky své vysoké přilnavosti skvěle drží na drsné, hladké i natřené zdi.

 

Háčky s pampeliškou

Samolepky na zeď jsou nejen krásné, ale mohou být kombinovány s praktickými pomocníky jako například háčky.

Pověste své oblečení na větve stromu nebo na chmýří pampelišky. Na tyto háčky můžete pověsit např. bundy, kabáty, šály a tašky.
Háčky jsou jednoduché, elegantní a zapadnou do každého interiéru.

Pro montáž háčku stačí pouze akumulátorový šroubovák nebo vrtačka, která umožňuje vrtat otvory do zdi. V závislosti na stěně je však vhodné použít speciální hmoždinky, aby držel háček bezpečně ve zdi.

V nabídce naleznete spoustu motivů vhodných do chodby, předsíně, dětského pokoje, koupelny i ložnice.