Samolepky na vypínač

Jedná se o speciální samolepky na zeď, které jsou vhodné pro elektrické zásuvky nebo vypínače.
Samolepky na vypínač jsou určeny ke zkrášlení nebo zakrytí nevzhledných ploch kolem zásuvky či vypínače ve Vašem domě.

Rozměr samolepky je upraven pro standardní velikosti. Ve středu samolepky je vyřezán otvor pro kabeláž. Nejčastěji jsou motivy spojené s rámečkem, který chrání omítku okolo spínačů.

Tyto samolepky na vypínače se lepí pod plastový kryt. Než začnete lepit samolepku kolem zásuvky nebo vypínače, vypněte elektrické napájení.

Široká nabídka motivů poskytuje možnosti výzdoby pro jakýkoli životní prostor. Koupelnu ozdobí samolepka na vypínač s bublinkami, samolepka na vypínač elegantní motýlci jsou nadčasovou klasikou v obývacím pokoji, v ložnici nesmí chybět motiv s měsícem a hvězdičkami. Také pro děti jsou připravené hravé motivy. Například kačenky nebo ještěrky.

Pokud máte dvojité zásuvky či spínače, je možné individuální přizpůsobení rozměrů. Neváhejte nás kontaktovat.

Díky těmto samolepkám dostane každý pokoj individuální tvář. Završte dekorační koncept svého domova novou dekorací!

 

Samolepka na vypínač Kačenky
Samolepka na vypínač Kačenky
Samolepka na vypínač 32 - Smutná sova
Samolepka na vypínač 32 – Smutná sova

Jak vybrat správnou samolepku na zeď?

1. Co jsou samolepky na zeď
Motivy jsou vyřezány do tenké a ohebné fólie. Na zadní straně vinylové fólie je lepidlo, které zajišťuje dobrou přilnavost na mnoha površích. Motivy drží nejen na tapetách nebo natřené zdi.
Jsou vhodné pro použití na mnoha jiných materiálech:
• kov
• dřevo
• sklo
• mramor
• omítka

Je důležité, aby byl povrch čistý. Nemusí být dokonale hladký. Nicméně velmi hrubá omítka nebo mozaiky jsou nevhodné.

2. Jaké samolepky na zeď jsou k dispozici?

Samolepky na zeď s motivem
Klasická verze s motivy a obrazy. Jsou nabízeny pro každou místnost a pro každý vkus. Ať už hledáte roztomilé medvídky pro dětský pokoj nebo elegantního lva pro obývací pokoj, výběr je široký. K dispozici jsou také tematické motivy, jako znamení, panoramata nebo lidé. Styl může být romantický, hravý a futuristický.
Samolepky na zeď s textem
Obzvláště populární jsou na stěnu s textem jsou. Jsou to jednoduchý a účinný způsob, jak vytvořit svůj vlastní styl a charakter místnosti. Máte na výběr ze známých citátů, textů písní nebo jednotlivých slov. Jsou to motivující a zábavné.

Samolepky na zeď lze kombinovat s různými kusy doplňků do domácnosti. Klasické příklady tohoto samolepek na zeď patří:
Samolepky na zeď s hodinovým strojkem
Samolepky na zeď s háčky
Samolepky na zeď s rámečky pro vlastní fotografie

3. Možnosti použití
Samolepky na zeď jsou přínosem v soukromém i profesionálním prostředí. Restaurace, prodejny a kanceláře. Jsou populární pro označení místností a prostorů.
Klasický možnosti zahrnují texty jako „čekárna“, „vchod“ a „vítejte“. S malým úsilím, je snadné dosáhnout profesionálního vzhledu. Speciální produkce jsou s názvy společností nebo obrázky produktů.

4. Výběr správné samolepky na zeď

Velikost samolepky musí být správná
Nabízíme motivy v několika velikostech. Hledáte-li skutečné poutač, jsou na výběr rozměry, které vyplňují celou stěnu. . Je důležité, aby design byl harmonicky a zapadl do celkového konceptu.
Pokud je velikost příliš malá, efekt se ztratí.

Barva samolepky na zeď musí být správná
Pokud jde o barvu, nejsou tam žádné limity. Bílá, černá nebo stříbrná – z naší široké nabídky si vybere každý. Povrch motivů matný.
Chtěli byste dát zvláštní atmosféru  místnosti? Vyberte barvu, která zvýrazní odpovídající emocionální stav:
• Červená – energický, dynamický
• Žlutá – kreativní, stimulující
• Modrá – relaxační, uklidňující

Kvalita samolepek na zeď musí být správná
U levných samolepek nemusí být konečný efekt dokonalý. Na první pohled se zdá, že ušetříte nějaké peníze; Bohužel často s neuspokojivým výsledkem. V případě, že je fólie příliš tenká, rychle se zničí. Přes špatnou pigmentaci může prosvítat barva zdi.
Doporučujeme kupovat výrobky vyrobené v ČR. Tyto samolepky podléhají přísným kontrolám. Výroba probíhá za spravedlivých podmínek pro zaměstnance. České firmy často používají materiály z německé produkce. Takže si můžete být jisti, že získáte výrobek, který splňuje ty nejvyšší standardy.

Samolepka Vlnky s rámečky pro fotografie
Samolepka Vlnky s rámečky pro fotografie

Samolepky na notebook

Vytvořte si svůj osobní styl pomocí samolepky na notebook. V naší nabídce naleznete široký výběr motivů, které překvapí Vaše známé a blízké. Dejte Vašemu notebook jedinečný vzhled. Samolepku je možné lehce oříznout do požadovaného tvaru. Nebo nám napsat přesný rozměr a my Vám samolepku upravíme podle Vašeho požadavku.  Samolepka je chráněná lesklou UV laminací. UV laminace zabraňuje blednutí barvy na slunečním záření. Laminace také chrání před poškrábáním. Samolepku velmi snadno nalepíte pomocí návodu, který je součásti balení.

 

samolepka na notebook Spirála

Samolepka obsahuje speciální lepidlo. V případě potřeby ji odlepíte bez zanechání stop po lepidlu. Udělejte svůj notebook nevšední a originální pomocí samolepky!

Samolepky na zeď Afrika

Samolepka na zeď Afrika

Horké podnebí, exotická zvířata, Safari, džungle: jedním slovem Afrika. Pokud máte rádi tento kontinent, můžete si vytvořit tuto atmosféru v obývacím pokoji, ložnici nebo v kuchyni pomocí samolepek na zeď s africkými motivy.
Tyto krásné samolepky na zeď se hodí do každé domácnosti. Ať už klasické nebo moderní, luxusní nebo jednoduché, malé nebo velké samolepky se hodí kamkoliv. Jsou k dispozici v různých velikostech a barvách. Vytvoří Vám pocit, jako byste byli na dovolené v Safari. Existují různé africké motivy např. domorodé kmeny, nápisy, exotické zvířata nebo jen obrys afrického kontinentu.
Samolepky na zeď s Afrikou jsou také ideální jako nápad na dárek. Díky své vysoké přilnavosti skvěle drží na drsné, hladké i natřené zdi.

 

Háčky s pampeliškou

Samolepky na zeď jsou nejen krásné, ale mohou být kombinovány s praktickými pomocníky jako například háčky.

Pověste své oblečení na větve stromu nebo na chmýří pampelišky. Na tyto háčky můžete pověsit např. bundy, kabáty, šály a tašky.
Háčky jsou jednoduché, elegantní a zapadnou do každého interiéru.

Pro montáž háčku stačí pouze akumulátorový šroubovák nebo vrtačka, která umožňuje vrtat otvory do zdi. V závislosti na stěně je však vhodné použít speciální hmoždinky, aby držel háček bezpečně ve zdi.

V nabídce naleznete spoustu motivů vhodných do chodby, předsíně, dětského pokoje, koupelny i ložnice.

Samolepky na okna a dveře

Samolepky na okna a dveře

Se samolepkami na okna můžete vytvořit atraktivní akcenty a také soukromí. Samolepky můžete nalepit na okna nebo skleněné dveře. S pískovanou samolepkou zabráníte průchodu světla prostřednictvím transparentní a poloprůhledné fólie, ale zároveň krásnou dekoraci.

Samolepky a dekorativní fólie pro různé aplikace

Od klasických samolepek v kuchyni, v dětském pokoji či ložnici nabízíme také okenní a dekorativní fólie. Samolepky již dlouhou dobu nejoblíbenější možnosti interiérového designu a jsou k dispozici v mnoha provedeních pro všechny potřeby a prostory.

Výhody samolepek a dekorativních pískovaných fólií

Okenní samolepky jsou nejen snadno použitelné, ale jsou stejně snadno odstranitelné bez jakéhokoliv zbytku lepidla. Obrovský výběr Vám dá prostor k realizaci vlastních kreativních nápadů.

Jak nalepit samolepku na zeď

Nadešel čas! Po rozsáhlém vyhledávání jste si vybrali pro svůj  domov samolepku na zeď a držíte ji ve svých rukou. Máme nějaké praktické tipy pro Vás, s nimi je instalace ještě snadnější.

V případě, že potřebujete samolepku nalepit přesně rovně, vše co potřebujete, je vodováhakrepová páska .

Nyní držte samolepku na určeném místě a umístěte vodováhu. Vyrovnávejte samolepku rovně. S kusy krepové pásky vyznačte, kde samolepka bude umístěna.

Pro odstranění průhledné přenášecí fólie ze samolepky, umístěte ji na rovný, stabilní povrch a pomocí stěrky přitlačte motiv samolepky na průhlednou přenášecí fólii.

Nyní je možné snadno odstranit bílý podkladový papír z průhledné fólie s motivem. Obraťte samolepku tak, aby byla motivem dolů. Odstraňte bílý podkladový papír pod velmi malým úhlem asi 180 °.

Jakmile budete mít motiv samolepky odděleně na průhledné přenášecí fólii, můžete opatrně přilepit samolepku na zeď.

Nyní může být odstraněna průhledná přenášecí fólie od motivu samolepky. Odstraníte ji stejným způsobem jako podkladový papír. Případné nedokonalosti vyhlaďte hadříkem.

Nyní odstraňte pouze značky vytvoření krepovou páskou a umělecké dílo je hotovo!

Informace, jak nalepit samolepku na hladkou plochu, naleznete zde.

Samolepky na zeď do dětského pokoje

Samolepky pro děti

Výzdoba dětského pokoje je důležitá věc. Barevnost hraje významnou roli.
Nejen atraktivní a funkční nábytek je důležitý pro děti, ale i nástěnné dekorace mají velký význam. Dětské pokoje nejsou určeny pro věčnost. Co bylo kouzelné pro malé dítě může se stát nudné pro 6-leté dítě. Se samolepkami na zeď může dětský pokoj nejen transformovat do pohádky, ale přetvořit znovu a znovu s relativně malým úsilím.

Dětské samolepky na zeď pro vytvoření jedinečného charakteru pokojíčku

Možnosti motivů samolepek až po návrh na míru jsou téměř neomezené. Veselé motivy v různých velikostech, aby bylo možné dát dětskému pokoji velmi osobní charakter. Nabídky různých designů ponoří dítě do světa fantazie. Co takhle výlet do pohádky s princeznou, nebo snad dáváte přednost fotbalu? Dětské motivy jsou k dispozici pro všechny věkové kategorie.

Vytvořte dětem prostor snů

Rozmanitost prostorů může dát rozmanité kreativní možnosti ve výzdobě. Ať už pouze jeden strom nebo dáváte přednost vykouzlení celé džungle na zdi, pravou samolepku na zeď pro děti je možné rychle najít v našem e-shopu.

Osobní styl dětského pokoje

Věkově vhodné motivy jsou důležité pro osobní rozvoj našich potomků. Dětské obrázky jsou ideálním prostředkem pro vytvoření místa klidu a relaxace. Se samolepkami na zeď lze nastavit jednotlivé barevné akcenty a vytvořit s oblíbenými barvami dítěte prostředí, které se vyznačuje místem pohody a radosti. Samolepka může být mnohem víc než jen dekorace na zdech.

O nás

My v dekoracni-samolepky.cz chceme, abyste se cítili u Vás doma příjemně!

 

To díky našim samolepkám na zeď, které přinesou spoustu nápadů, kreativity a osobního stylu do Vaší domácnosti.

Čím více necháte svou fantazii a kreativitu volně běžet, tím více osobitější bude Váš domov.
Doporučujeme samolepky na zeď s příslovím, citáty a texty jako základ pro kreativní design Vašeho domova.
V našem blogu pravidelně naleznete spoustu nápadů na novou výzdobu, návrhy interiérů, samolepky na zeď a další bytové doplňky.

Přejeme Vám příjemné čtení!

Váš tým dekoracni-samolepky.cz